Yhteystiedot


Helsingin Laudoitus Oy        

Kempinmutka 5, 12640 Loppi                
info@laudoitus.fi, www.laudoitus.fi               

Argjend Kerveshi, Toimitusjohtaja                                            
p. 040 4123 785, argjend.kerveshi@laudoitus.fi

Työpäällikkö Uusimaa:

​Abedin Miftari p. 040 729 9044, abedin.miftari@laudoitus.fi

Työnjohtajat Uusimaa:

Marko Lehto p. 044 230 8814, marko.lehto@laudoitus.fi

Armir Mehmeti p. 044 986 7213, armir.mehmeti@laudoitus.fi

 

 

 

Tampereen toimipiste:

​Dynamo Business Park

Hatanpään valtatie 24, 33100 Tampere

 

Työpäällikkö Pirkanmaa:

​Joni Engström p. 040 728 4058, joni.engstrom@laudoitus.fi

 

Työnjohtajat Pirkanmaa

Jarkko Hirvonen p. 044 765 5540,jarkko.hirvonen@laudoitus.fi

 

Raudoittamopäällikkö:

Jari Karjalainen p. 045 657 7442, jari.karjalainen@laudoitus.fi

 

Pääluottamusmies:

Armend Sahiti p. 045 178 8699

 

Tarjouspyynnöt:
laskenta@laudoitus.fi

Verkkolaskutus:
Nimi Helsingin Laudoitus Oy
Y-tunnus 2116852-3
Verkkolaskuosoite 003721168523
Operaattori Pagero
Välittäjätunnus operaattoreille 003723609900

Sähköpostiosoitteemme ostolaskuille (PDF-tiedostoille) on:

admicom@xbs-salo.com

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan paperiset ostolaskut osoitteella:

Helsingin Laudoitus Oy
OVT 003721168523
PL 908
02066 DOCUSCAN

 

Yrityksen virallinen postiosoite on edelleen:


Helsingin Laudoitus Oy
c/o Monitoimisto Oy
Pellavapolku 3 C 22
06450 Porvoo​

 

Maksumuistutukset, tiedotteet ja muu ostolaskuihin liittyvä posti lähetetään edelleen postiosoitteeseemme

 

Lisätietoja tarvittaessa:

 

Monitoimisto Oy

Janina Karlsson

janina@monitoimisto.fi

 

Yhteydenottolomake